Boom Trikes New Highway

642000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Boom Trikes New Highway Motorka Boom Trikes New Highway Motorka Boom Trikes New Highway Motorka Boom Trikes New Highway Motorka Boom Trikes New Highway
zpět na » všechny motorky | Boom Trikes |


Parametry

Údaje o motorce Boom Trikes New Highway:

Typ: --- Obsah válců: 1500 Výkon motoru: 74
Barva: --- Koupeno v: ČR V provozu od: 2018
STK do: 2021 Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: New Highway je náš nejnovější model, založený na konstrukci oblíbeného Mustangu. Co charakterizuje New Highway ve srovnání s ostatními modely řady BOOM-TRIKES produktů? Jako první upoutá pozornost bezesporu zadní část karoserie, která se podobá původnímu designu. Je viditelně více zakulacená než na Mustangu. Spolujezdec je plně integrován do karoserie a tak i spící děti jsou v bezpečí - a to i když řídíte sportovním způsobem. Zadní zavazadlový prostor je odlišný od Mustangu - celá část je krytá a zakulacená. Stejně jako jeho bratr, Mustang, je New Highway k dispozici v krátké i dlouhé verzi. Krátká verze je určena pro řidiče s tělesnou výškou 1,60 m - 1,80 m. Dlouhá verze je doporučena pro řidiče nad 1,80 m. Díky oblým tvarům vůz vypadá velmi elegantně, což z něj dělá oblíbence zejména u všech našich ženských zákazníků. Tříkolka je velmi odolný a všestranný společník jak na krátké cesty, tak na až 10.000 km vzdálené trasy pro 2 osoby a spoustu zavazadel. Technické parametry Motor: 1,5 l řadový čtyřválec s řízeným katalyzátorem Výkon: 100 koní (74 kW) Max. rychlost: 160 km/h Spotřeba paliva: 5-7 l / 100-600 km Druh paliva: bezolovnatý benzín 95 oct. Nádrž: 38 l Počet křesel: 2 Délka: 3 675 - 3 875 mm Šířka: 1 680 - 1 945 mm (v závislosti na pneu) Výška: 1 390 mm Hmotnost bez paliva: 635 kg Celková hmotnost: 1 000 kg Nosnost: 290 kg Převody (vpřed/vzad): 5/1 Servisní interval: každých 10 000 km Záruka: 2 roky Přidáno: 3. 5. 2017
Poznámky: ---

Je možné se na Boom Trikes New Highway někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Boom Trikes New Highway

dotazy Zaujala Vás motorka Boom Trikes New Highway? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Boom Trikes New Highway:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013