SMC 850 Sport V - Twin EPS

234990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS Motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS
zpět na » všechny motorky | SMC | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce SMC 850 Sport V - Twin EPS:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 850 Výkon motoru: 57
Barva: --- Koupeno v: ČR V provozu od: 2021
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Nejvýkonnější moderní 850 cc motor s CVT z Taiwanu Agresivní moderní design Americké vstřikováni Delphi Precizně fungující posilovač řízení (EPS) 4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu Fantastická ovladatelnost i při sepnutém 4x4 Mimořádná světlá výška Nadstandardně objemná nádrž 23,5 l Stavitelné tlumiče s novými progresivními pružinami Elegantní a praktické 12 “duralové disky kol Odolné 12” 6-plátnové pneumatiky s univerzálním vzorkem Elektrický naviják 3000 lbs s vodicími rolnami Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Plnohodnotný sportovně - užitkový stroj i pro dva jezdce Rozměrné plastové ochranné kryty řidítek s duralovou výztuhou (volitelně) Praktické rozšiřovací lemy (volitelně) Zadní nosič (volitelně) ŘP sk. B Přidáno: 16. 11. 2017
Poznámky: ---

Je možné se na SMC 850 Sport V - Twin EPS někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na SMC 850 Sport V - Twin EPS

dotazy Zaujala Vás motorka SMC 850 Sport V - Twin EPS? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na SMC 850 Sport V - Twin EPS:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013