Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS

214900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS
zpět na » všechny motorky | Journeyman | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 800 Výkon motoru: 46kW off road úprava
Barva: oranžová Koupeno v: ČR V provozu od: 2018
STK do: 2021 Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 00000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: 3 roky záruka na stroj a doživotní na rám Extrémně výkonný 800 ccm motor s válci do “V” EPS - posilovač řízení - příplatek 15000kč Vstřikováni Delphi 4x4 s uzávěrkou předního diferiencálu Kvalitní nitrogenové tlumiče s možností komfortního nastavení tuhosti a odskoku (v. DeLuxe) Víceprvkové odpružení III. generace s novými progresivními pružinami Rozměrné plastové ochranné kryty řidítek s duralovou výztuhou Elegantní a praktické 14 “duralové disky kol Ultra odolné 14” 6-plátnové pneumatiky Abuzz s univerzálním vzorkem Elektrický naviják 3000 lbs s vodicími rolnami Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Kovaná duralová ramena (v. DeLuxe) Duralové kryty ramen a navijáku (v. DeLuxe) Modulární systém sedaček Multicargo Přední i zadní masivní nosiče Výměnné pružné lemy blatníků z měkčeného plastu Přidáno: 17. 12. 2017
Poznámky: ---

Je možné se na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS

dotazy Zaujala Vás motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin De Luxe EPS:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013