Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA

169900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA
zpět na » všechny motorky | Journeyman | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 800 Výkon motoru: 14,5
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2014
STK do: 2018 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 2470 Počet majitelů: 2
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Nejlepší, nejsilnější, největší, nejprodávanější...ano, spoustu „Nej“ si od svého úspěšného vstupu na trh uzmul nejsilnější Gladiator X8 V-Twin! Klíčem úspěchu je bezesporu spolehlivý dvouválec 800 ccm se špičkovým výkonem 63 koní a 72 Nm kroutícího momentu (off-road úprava) společně s americkým vstřikování Delphi, který zajistí zcela dostatečný výkon pro všechny druhy práce i zábavy. Navíc špičkové Kanadské tlumiče ELKA, LED rampa 80W, přední a zadní ochranný rám, duralový ochranný kryt podvozku. Přidáno: 5. 1. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA

dotazy Zaujala Vás motorka Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Journeyman Gladiátor X8 V-Twin ELKA:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013