Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP

89800 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP Motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP
zpět na » všechny motorky | Suzuki | choppery


Parametry

Údaje o motorce Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP:

Typ: choppery Obsah válců: 800 Výkon motoru: 29
Barva: červená Koupeno v: Rakousko V provozu od: 1996
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 27142 Počet majitelů: v ČR jeden - dovozce
Přední pneu: nová Zadní pneu: nová Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl původně koupen v Rakousku, vystaven Český TP, v ČR jeden majitel - dovozce. V TP zapsán výkon 29kW, ale motocykl má asi plný výkon 41kW. V nadstandardní výbavě chromované držáky brašen, kožené brašny, plexištít, padací rám, rampa s přídavnými světly, opěrka spolujezdce, vysoké představce řidítek z leštěného hliníku, předkopy s konstrukcí od DPM, ozdobné kryty chladiče a krku, ohrádka předního blatníku, hodiny, svítící lebky ve předu i vzadu, chromované kšilty blinkrů, laděný homologový výfuk, cena za doplňky cca 30000kč. Na motocyklu namontované nové pneu. Přidáno: 4. 2. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP

dotazy Zaujala Vás motorka Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Suzuki VS 800 Intrudes s Českým TP:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013