Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA

174900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA Motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS  ELKA
zpět na » všechny motorky | Journeyman | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 800 Výkon motoru: 63PS
Barva: stříbrná Koupeno v: ČR V provozu od: 2016
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 4500 Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: nové Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Extrémně výkonný 800 ccm motor s válci do “V” EPS - posilovač řízení Vstřikováni Delphi 4x4 s uzávěrkou předního diferiencálu Kvalitní Kanadské nitrogenové tlumiče s možností komfortního nastavení tuhosti a odskoku Elka Víceprvkové odpružení III. generace s novými progresivními pružinami Rozměrné plastové ochranné kryty řidítek s duralovou výztuhou Elegantní a praktické 14 “duralové disky kol Ultra odolné 14” 6-plátnové pneumatiky Abuzz s univerzálním vzorkem Elektrický naviják 3000 lbs s vodicími rolnami Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Kovaná duralová ramena Duralové kryty ramen a navijáku Modulární systém sedaček Multicargo Přední i zadní masivní nosiče Výměnné pružné lemy blatníků z měkčeného plastu Velký kufr s vyhřívanými gripy Přidáno: 12. 3. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA

dotazy Zaujala Vás motorka Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Journeyman Gladiátor X 8 V-Twin De Luxe s EPS ELKA:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013