Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin

199000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin Motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin
zpět na » všechny motorky | Journeyman | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 800 Výkon motoru: 46kW off road úprava
Barva: červená Koupeno v: ČR V provozu od: 2014
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 1702 Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Extrémně výkonný 800 ccm motor s válci do “V” Americké vstřikováni Delphi 4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu Luxusní nitrogenové tlumiče s možností komfortního nastavení tuhosti a odskoku Elegantní a praktické 14 “duralové disky kol Vysoce odolné 14” 6-plátnové pneumatiky Abuzz s univerzálním vzorkem Elektrický naviják 3500 lbs s vodicími rolnami Prostorná korba z kvalitního tvrzeného odlehčeného plastu s praktickými oky Bezpečnostními 3-bodové pásy Ochranný bezpečnostní rám (není nutná přilba!) Anatomicky tvarovaná pohodlná sedadla s hlavovou opěrkou Výškově nastavitelný volant Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Sada nových pneu Přidáno: 1. 5. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin

dotazy Zaujala Vás motorka Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Journeyman Gladiátor Z8 V-Twin:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013