Buell XB 12 R

99000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Buell XB 12 R Motorka Buell XB 12 R Motorka Buell XB 12 R Motorka Buell XB 12 R Motorka Buell XB 12 R Motorka Buell XB 12 R
zpět na » všechny motorky | Buell | cestovní


Parametry

Údaje o motorce Buell XB 12 R:

Typ: cestovní Obsah válců: 1200 Výkon motoru: 74,6
Barva: černá Koupeno v: Anglie V provozu od: 2003
STK do: 2019 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 14687mil Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl v roce 2009 dovezen z Anglie, vystaven Český TP. K motocyklu spousta dokumentace o úpravách a TK. Na motocyklu provedeny tyto úpravy - laditelná řídící jednotka Ignitech - motor odbrzděn na motorové brzdě vč. výkonové křivky - zvýšený výkon, náporové sání s KN filtrem, laděný výfuk, vyměněny horní brýle a cestovní řidítka, ukazatel zařazené rychlosti Gipro, blinkry ve předu i vzadu LED Barracuda, koncová zadní světla LED, gripy, závažíčka Barracuda, stavitelné páčky, karbonový blatníček. Přidáno: 9. 7. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Buell XB 12 R někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Buell XB 12 R

dotazy Zaujala Vás motorka Buell XB 12 R? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Buell XB 12 R:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013