Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob

220000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob Motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob
zpět na » všechny motorky | Harley Davidson | choppery


Parametry

Údaje o motorce Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob:

Typ: choppery Obsah válců: 1600 Výkon motoru: 56
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2007
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 62919 Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl koupen jako nový v ČR - v Praze. Průběžně servisován - do další výměny oleje 4000km, nová spojka, 6ti kvalt, zabudovaný alarm. Na motocyklu namontované doplňky od firmy Orange Country Choppers - horní a spodní brýle, vyměněno přední kolo za širší (zapsáno v TP), přepákování, nosič, zadní kyvka, světlomet. Špica na cestovní pytel (lehce demontovatelná), nosič (v TP poznámka, že se dá namontovat sedlo spolujezdce + stupačky). Hyperchanger, laděný výfuk (odladěno na motorové brzdě). Přidáno: 19. 10. 2018
Poznámky: ---

Je možné se na Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob

dotazy Zaujala Vás motorka Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013