Journeyman Gladiátor X520 EFI

172990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI Motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI
zpět na » všechny motorky | Journeyman | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Journeyman Gladiátor X520 EFI :

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 500 Výkon motoru: 26,8
Barva: oranžová Koupeno v: ČR V provozu od: 2021
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Silný moderní výkonný 500 ccm motor s vysokým kroutícím momentem, bez rozběhové spojky 3 roky záruka na stroj a doživotní na rám * Variator CVTECH - Made in Canada - s motorovou brzdou EPS - posilovač řízení (volitelně) +15000Kč Vstřikování Bosch (Made in Germany) 4x4 s uzávěrkou předního diferiencálu Zadní diferenciál s elektrickou uzávěrkou Vynikající nové odpružení IV. generace s progresivními pružinami Atraktivní a praktické 12 “duralové disky kol Vysoce odolné víceplátnové 25" pneumatiky CST Silný elektrický naviják s vodicími rolnami Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Odolný a praktický systém nosičů (přední i zadní) Přidáno: 5. 1. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Journeyman Gladiátor X520 EFI někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Journeyman Gladiátor X520 EFI

dotazy Zaujala Vás motorka Journeyman Gladiátor X520 EFI ? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Journeyman Gladiátor X520 EFI :

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013