Ducati Monster 696

139900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Ducati Monster 696 Motorka Ducati Monster 696 Motorka Ducati Monster 696 Motorka Ducati Monster 696 Motorka Ducati Monster 696 Motorka Ducati Monster 696
zpět na » všechny motorky | Ducati | cestovní


Parametry

Údaje o motorce Ducati Monster 696:

Typ: cestovní Obsah válců: 696 Výkon motoru: 54
Barva: červená Koupeno v: ČR V provozu od: 2012
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 22578 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl koupen jako nový v roce 2012 v ČR v Moto Italia. K motocyklu manuál, 2 x klíč + kódovací karta, veškeré doklady o proběhlých servisech. Na motocyklu namontované výfuky Termignoni vč. laděné řídící jednotky a vzduchového filtru dodaného přímo firmou Ducati Italia (původní výfuky + řídící jednotka + vzduchový filtr k motocyklu). Další nadstandardní výbava - tmavý větrný štítek, ukazatel zařazeného rychlostního stupně Gipro, okrasné kryty ventilů, řidítka Rizoma, padací špunty LSL, zakázkové sedlo, krovka sedla spolujezdce a další. Přidáno: 19. 3. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Ducati Monster 696 někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Ducati Monster 696

dotazy Zaujala Vás motorka Ducati Monster 696? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Ducati Monster 696:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013