Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS

309990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS Motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS
zpět na » všechny motorky | Arctic Cat | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 1000 Výkon motoru: 48
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2020
STK do: 2023 Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: --- Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí. Vlajková loď značky Arctic Cat, pracovně-rekreační Alterra TRV 1000i XT EPS, vás uchvátí nejen svým obrovským výkonem, ale i moderním designem s agresivním vzhledem a ostrými liniemi. Nový přístup k designu přináší také atraktivní, vysoce svítivé halogenové přední světlomety a moderní LED osvětlení. Motor, podvozek a pérování posunují jízdní vlastnosti Arctic Catu Alterra TRV 1000i XT EPS na zcela novou úroveň. Změněná geometrie přední nápravy zlepšuje přesnost řízení, a v kombinaci s prodlouženým podvozkem, elektrickým posilovačem řízení, propracovanou ergonomií a vysokou úrovní pohodlí přináší více komfortu a výrazně usnadňuje jízdu. Přidáno: 23. 3. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS

dotazy Zaujala Vás motorka Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Arctic Cat Alterra TRV 1000i XT EPS:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013