Harley Davidson XL 883 Sportster

139000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster Motorka Harley Davidson XL 883 Sportster
zpět na » všechny motorky | Harley Davidson | choppery


Parametry

Údaje o motorce Harley Davidson XL 883 Sportster:

Typ: choppery Obsah válců: 883 Výkon motoru: 39
Barva: černá Koupeno v: USA V provozu od: 2003
STK do: 2023 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 27610mil Počet majitelů: v ČR 1 - dovozce
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl původně koupen v USA, do ČR dovezen v roce 2019. Vystaven Český TP, v TP jeden majitel - dovozce. Jedná se o výroční stoletý model. Zadní sedlo je na přísavkách, lze nahradit např. nosičem. Motocykl je však typován pro dva. V nadstandardní výbavě má koženou brašnu. Na motocyklu byl proveden servis - nový olej v motoru a převodovce, olejový filtr, vzduchový filtr svíčky. Dále byly repasovány přední tlumiče, vyměněna brzdová kapalina, vyměněny ložiska obou kol a řízení. Cena servisu cca 40.000kč. Přidáno: 13. 5. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Harley Davidson XL 883 Sportster někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Harley Davidson XL 883 Sportster

dotazy Zaujala Vás motorka Harley Davidson XL 883 Sportster? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Harley Davidson XL 883 Sportster:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013