Lambretta V 125 Special Pirelli Edition

91690 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition Motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition
zpět na » všechny motorky | Lambretta | skůtry


Parametry

Údaje o motorce Lambretta V 125 Special Pirelli Edition:

Typ: skůtry Obsah válců: 125 Výkon motoru: 7,5
Barva: šedá Koupeno v: ČR V provozu od: 2021
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Ikona mezi skútry je zpět. V roce 2018 představila Lambretta exkluzivní model Special Pirelli Edition V125, který je celosvětově omezen na 999 kusů. Tento model spojuje sportovního ducha s elegancí. Červené akcenty Pirelli vytvářejí kontrast s diskrétním matně šedým povrchem. Stejně jako skútry Lambretta z padesátých a šedesátých let je verze Pirelli dostupná pouze v provedení „FIX FENDER“ s pevným předním blatníkem. Lambretta skladem a IHNED k odběru. Stavte se u nás na zkušební jízdu a provětrejte naši zkušební Lambrettu. Přidáno: 28. 5. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Lambretta V 125 Special Pirelli Edition někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Lambretta V 125 Special Pirelli Edition

dotazy Zaujala Vás motorka Lambretta V 125 Special Pirelli Edition? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Lambretta V 125 Special Pirelli Edition:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013