Moto Guzzi V11 Ballabio

135000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio Motorka Moto Guzzi V11 Ballabio
zpět na » všechny motorky | Moto Guzzi | cestovní


Parametry

Údaje o motorce Moto Guzzi V11 Ballabio:

Typ: cestovní Obsah válců: 1100 Výkon motoru: 68,6
Barva: stříbrná Koupeno v: Itálie V provozu od: 2004
STK do: 2020 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 45580 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl původně koupen v roce 2004 v Itálii, později převezen do ČR. Momentálně na tachometru 45.580km. K motocyklu servisní kniha, protokoly z TK, kopie původního Italského TP. Na motoru byla provedena repase - úprava - kované písty, ostřejší vačky, hlavy na dvě svíčky - jede super. Výfuk pod motorem QUAD (krásný zvuk), záchyt kardanu Ghezzi Brian. Namontován hlavní LED světlomet (krásně svítí a je homologovaný), zásuvka 12V v přední masce. Radiální brzdové pumpy Accosato (krásně brzdí) nádobky na brzdovou kapalinu Rizoma, pancéřové brzdové hadičky (nové), zadní tlumič Ohlins, přední karbonový blatník, karbonový klín pod motorem, zadní karbonový blatník Ghezzi Brian, kryt sedla spolujezdce. Přidáno: 18. 9. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Moto Guzzi V11 Ballabio někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Moto Guzzi V11 Ballabio

dotazy Zaujala Vás motorka Moto Guzzi V11 Ballabio? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Moto Guzzi V11 Ballabio:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013