Aprilia RSV 4 Factory APRC

229900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC Motorka Aprilia  RSV 4 Factory APRC
zpět na » všechny motorky | Aprilia | silniční


Parametry

Údaje o motorce Aprilia RSV 4 Factory APRC:

Typ: silniční Obsah válců: 1000 Výkon motoru: 132,4
Barva: bílá Koupeno v: ČR V provozu od: 2011
STK do: 2021 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 14900 Počet majitelů: 2
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Motocykl koupen v ČR v roce 2011, dva majitelé. Možnost odpočtu DPH. Momentálně najeto 14.900km. TK do roku 2021. Model FACTORY - stavitelný úhel přední vidlice a zadní kyvné vidlice, Ohlins stavitelný podvozek, Ohlins tlumič řízení, 3 palivové mapy, červený sekundární řetěz, tuning páčky, nádobka brzdové kapaliny Rizoma, laděný výfuk Arrow včetně homologace, který Aprilia dává přímo z fabriky na model Factory + normální výfuk, druhé plexi, sedlo spolujezdce, krovka místo sedla spolujezdce, zadní stupačky, padací protektory RD Moto, přední a zadní blatník z karbonu, kryty motoru z karbonu. Přidáno: 19. 9. 2019
Poznámky: ---

Je možné se na Aprilia RSV 4 Factory APRC někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Aprilia RSV 4 Factory APRC

dotazy Zaujala Vás motorka Aprilia RSV 4 Factory APRC? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Aprilia RSV 4 Factory APRC:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013