Artic Cat Jaguar Z1

99000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Artic Cat Jaguar Z1 Motorka Artic Cat Jaguar Z1 Motorka Artic Cat Jaguar Z1 Motorka Artic Cat Jaguar Z1 Motorka Artic Cat Jaguar Z1 Motorka Artic Cat Jaguar Z1
zpět na » všechny motorky | Artic Cat | skůtry


Parametry

Údaje o motorce Artic Cat Jaguar Z1:

Typ: skůtry Obsah válců: 1056 Výkon motoru: 123HP
Barva: černá Koupeno v: USA V provozu od: 2007
STK do: --- Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 1060 Počet majitelů: v ČR 1 - dovozce
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: --- Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Skutr koupen v USA v roce 2007, kde najezdil 1060km. Později dovezen do ČR, kde nebyl provozován. Skutr má obsah motoru 1056ccm, výkon 123koní. Má vyměněný pás - ne z důvodu opotřebení, ale z důvodu stáří. Ke skutru přepravní chrániče lyží a kvalitní plachta. Skutr má bohatou základní výbavu - systém IRP (nastavitelné sedlo, řidítka a stupačky). Vyhřívané rukojeti i s palcem, vyhřívané sedlo. Čelní sklo s nastavitelnou výškou, AWS sedmé generace (tuhý předek). Tuhý rám Twin Spar Převodovka ACT - elektonicky ovládaná mechanickou reverzací). Jedná se o univerzální skutr, který se hodí téměř na všechny běžné činnosti na horách - těžká práce, pohodlné cestování. Přidáno: 21. 1. 2020
Poznámky: ---

Je možné se na Artic Cat Jaguar Z1 někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Artic Cat Jaguar Z1

dotazy Zaujala Vás motorka Artic Cat Jaguar Z1? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Artic Cat Jaguar Z1:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013