Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger

600000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger Motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger
zpět na » všechny motorky | Harley Davidson | choppery


Parametry

Údaje o motorce Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger:

Typ: choppery Obsah válců: 1801 Výkon motoru: 72
Barva: hnědá Koupeno v: USA V provozu od: 2014
STK do: --- Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 19280 Počet majitelů: v ČR 2
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl koupen jako nový v USA v roce 2014. V roce 2015 dovezen do ČR, kde byl zaregistrován. V ČR dva majitelé. Stav tachometru při dovozu 5.050km. V TP zapsán výkon 72kW, TK do roku 2025. Momentální stav tachometru 19.280km. Motocykl má zabudovaný DynoJet a odladěný na motorové brzdě v HD Brno. Dále ve výbavě motocyklu vyhřívané gripy, muzika, zesilovač, wifi, sedlo řidiče nebo dvojsedlo, custom přední kolo bagger, podvozek na vzduchu, doplňky Arlen -ness vč. výfuků. Po výměně oleje a pneu. Přidáno: 27. 3. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger

dotazy Zaujala Vás motorka Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Harley Davidson FLTRSE 2 CVO Road Glide Custom Bagger:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013