BMW F 750 GS výroční edice

230000 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka BMW F 750 GS výroční edice Motorka BMW F 750 GS výroční edice Motorka BMW F 750 GS výroční edice Motorka BMW F 750 GS výroční edice Motorka BMW F 750 GS výroční edice Motorka BMW F 750 GS výroční edice
zpět na » všechny motorky | BMW | cestovní


Parametry

Údaje o motorce BMW F 750 GS výroční edice:

Typ: cestovní Obsah válců: 750ccm Výkon motoru: 57kW
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2021
STK do: 2027 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 11296 Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Motocykl koupen jako nový v ČR v Renocar Brno v roce 2021. V TP zapsán výkon 57kW, TK do roku2027. Momentální stav tachometru 11.296km. Motocykl má elektronickou servisní knihu. Motocykl má záruku 5.let. Z ceny motocyklu lze odečíst DPH. DTC-kontrola trakce, Bílé LED blinkry, ABS PRO, VOLITELNÁ VÝBAVA - Dynamická ESA, Paket výbavy Dynamic (LED-světlomet, Denní svícení, Řadicí asistent PRO), Paket výbavy Aktiv (MSR (Dynamic engine brake control), Vyhřívané rukojeti, Zadní nosič s držákem kufrů, Návod k obsluze - CZ, Edition, Kryty rukou, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách), Tempomat, Hlavní stojánek, Konektivita (TFT displej), 3 x duralový kufr, tankvak MOSKO, zvýšené plexi (orig. k motocyklu), rozšíření bočního stojanu SW-MOTECH, schránka na nářadí. Přidáno: 15. 10. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na BMW F 750 GS výroční edice někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na BMW F 750 GS výroční edice

dotazy Zaujala Vás motorka BMW F 750 GS výroční edice? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na BMW F 750 GS výroční edice:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013