Suzuki VS 600GL Intruder

54900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Suzuki VS 600GL Intruder Motorka Suzuki VS 600GL Intruder Motorka Suzuki VS 600GL Intruder Motorka Suzuki VS 600GL Intruder Motorka Suzuki VS 600GL Intruder Motorka Suzuki VS 600GL Intruder
zpět na » všechny motorky | Suzuki | choppery


Parametry

Údaje o motorce Suzuki VS 600GL Intruder :

Typ: choppery Obsah válců: 600 Výkon motoru: 33
Barva: --- Koupeno v: dovoz V provozu od: 1995
STK do: 2025 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 74800 Počet majitelů: ---
Přední pneu: nová Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl koupen jako nový v zahraničí v roce 1995. V roce 2012 dovezen do ČR, kde byl zaregistrován (stav tachometru při registraci 24.402km). V TP zapsán výkon 33kW, Tk do roku 2025. Momentální stav tachometru 74.800km. K motocyklu uživatelský manuál. Motorka je vybavena bohatou nadstandardní výbavou - širší řídítka, leštěné páčky na řídítkách, stylové zrcátka, hodinky a teploměr na řídítkách, LED denní svícení, LED blinkry ve předu i vzadu, LED koncové světlo, voltmetr na levé kapse, chromovaná mřížka chladiče, opěrka, padací rám, stupačky, předkopy, řadička, brzdový pedál - vše sladěno do jednoho stylu, prodloužení stupaček spolujezdce, boční kožené kabele, rolka pod světlem, kufr na nosiči, sedla šitá na zakázku. Na motocyklu byl proveden servis - repase vidlic, nový brzdový kotouč + destičky, olej + filtr, nová přední pneu. Přidáno: 7. 7. 2024
Poznámky: ---

Je možné se na Suzuki VS 600GL Intruder někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Suzuki VS 600GL Intruder

dotazy Zaujala Vás motorka Suzuki VS 600GL Intruder ? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Suzuki VS 600GL Intruder :

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013