CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL

474990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL Motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 1000 Výkon motoru: 63,4kW
Barva: maskáč Koupeno v: ČR V provozu od: 2022
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: UTV1000 XL je připraven na všechno! Dokáže více uvézt, více táhnout a více pracovat. Silný dvouválcový motor o objemu 1000ccm, o výkonu 63,4kW, dávkováním paliva od zn. BOSCH dodává kolům lineární výkon. 2 režimy jízdy dodávají provoznímu režimu plnou smyslnost, režim pro běžný průjezd NORMAL, šetří palivo i techniku, režim WORK je určen pro těžkou práci. Šestimístné UTV rozšiřuje nejen pracovní, ale i hobby rádius využití. Mimořádně silná konstrukce, nese kabinu pro plnohodnotný, a především bezpečný převoz až šesti lidí. Motor je laděn tak, aby v každém pásmu otáček dodával zřetelný výkon přes speciálně naladěnou CVT převodovku. Stroj nabízí plynulé zrychlení a maximální trakci. Podvozek je technicky dimenzován na vysoké nároky uživatele s maximálním komfortem a tím i bezpečností pro celou posádku. Ve své třídě je doslova unikátem po všech stránkách. Přidáno: 31. 12. 2022
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO Gladiátor UTV1000 XL:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013