CFMOTO 700CL-X Adventure

187990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure Motorka CFMOTO 700CL-X Adventure
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | cestovní


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO 700CL-X Adventure:

Typ: cestovní Obsah válců: 700 Výkon motoru: 52
Barva: modrá Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Motocykl se vyznačuje uvolněností a charakteristickým stylem v nejuniverzálnější kombinaci pro městské bulváry, i mimosilniční brouzdání za zážitky. Má nový motor vycházející z osvědčených jednotek řady 650. Zvýšení objemu bylo dosaženo díky většímu zdvihu. Pro rychlejší reakce motoru na plyn byly odlehčeny rotující části motoru a pro zvýšení odolnosti jsou nyní kované. Nová slitina bloku pomáhá chladící soustavě udržovat motor v optimální provozní teplotě. Při zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšení výkonu na 52kW a kroutícího momentu o 20%. Má možnost volby jízdních režimů a vypínat ABS díky čemu má jezdec stroj vždy pod kontrolou. Drátěná kola jsou obuta do pneu. Pirelli SCORPION Rally STR. Na motocykl je prodloužená záruka 5 let/40.000 km, která platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. Přidáno: 7. 1. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO 700CL-X Adventure někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO 700CL-X Adventure

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO 700CL-X Adventure? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO 700CL-X Adventure:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013