CFMOTO 300CL-X

99990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO 300CL-X Motorka CFMOTO 300CL-X Motorka CFMOTO 300CL-X Motorka CFMOTO 300CL-X Motorka CFMOTO 300CL-X Motorka CFMOTO 300CL-X
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | cestovní


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO 300CL-X:

Typ: cestovní Obsah válců: 292 Výkon motoru: 20,5kW
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: --- Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Jednoduchá krásná motorka. Srdcem je jednoválec o objemu 292 ccm nabízí překvapivě plynulý zátah od středních otáček až k omezovači. Díky této charakteristice vhodně doplňuje zábavnou ovladatelnost celého stroje. Pro maximální bezpečnost začínajících jezdců antihoppingová spojka, která dokáže zachránit řidičskou nezkušenost. Výrazný designový prvek řady CL-X, přední světlomet s charakteristickým „X“, definuje také 300CL-X. Nízká hmotnost je jeden z nejdůležitějších faktorů zábavné ovladatelnosti stroje. V seriózním kabátu jsou k dispozici rozměry a ergonomie, která nadchnou zkušené jezdce a nepřekvapí začátečníky. Pro usnadnění jezdeckého života začátečníků i pohodlí v ovládání stroje zkušených jezdců, jsou k dispozici podsvětlené ovladače. Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely. Prodloužená záruka 5 let/40.000 km platí při zakoupení motocyklů CFMOTO v prodejní síti JourneyMan CZ v ČR a SR. Motor: Typ motoru - Jednoválec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 4 ventily Objem válců - 292 cm3 Výkon motoru - 20,5kW+ Kroutící moment - 25 Nm / 7 000 ot./min. Převodovka - manuální, 6 rychlostí, spojka s prokluzem („antihoppingová“) Chlazení - kapalinou Chcete si motorku vyzkoušet?! Stačí se zastavit u nás na prodejně v Brně a nebo Břeclavi, kde máme motorku CFMOTO 300CL-X vystavenou a "oživenou", kde není problém si ji vyzkoušet. K testovací jízdě Vám pak budou stačit dva doklady totožnosti. K řízení stačí řidičské oprávnění skupiny A! Přidáno: 2. 4. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO 300CL-X někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO 300CL-X

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO 300CL-X? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO 300CL-X:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013