CFMOTO 800NK Advanced

209990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO 800NK Advanced Motorka CFMOTO 800NK Advanced Motorka CFMOTO 800NK Advanced Motorka CFMOTO 800NK Advanced Motorka CFMOTO 800NK Advanced Motorka CFMOTO 800NK Advanced
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | silniční


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO 800NK Advanced:

Typ: silniční Obsah válců: 799 Výkon motoru: 70
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: --- Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: 800MT má silný výkon a obrovské schopnosti při jízdě na dlouhé vzdálenosti. Vybaveno kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem o objemu 799 ccm DOHC. Dobrodružný cestovní design a nejvyšší přesnost jízdy ve spojení s odpružením KYB. Řadit pak můžete díky quick shifter nahoru i dolu bez spojky. Motorka je dostupná ve dvou barvách a to bílá a černá. Motorka má mnoho funkcí, které jsou přebrané od KTM, kde je všechno kvalitně vyzkoušené. Motor je také upravený z perfektního stroje KTM 790. Model CFMOTO 800NK už má rychlořazení nahoru i dolu, antihoppingovou spojku a tři jízdní řežimy. Díky spojení společností CFMOTO a KTM do společného výrobního závodu jedete na moderním stroji, kde jedním ze základních stavebních kamenů je dvouválcový řadový motor LC8 799cm3. Při plnění emisní normy Euro5 máte k dispozici výkon 91 koní a kroutící moment 75 Nm. Ve vysokých otáčkách motor disponuje výrazně sportovním charakterem, který vaši cestu promění v emocionální zážitek. Vyvážený průběh kroutícího momentu ve středních otáčkách dokáže zklidnit jízdu a nechá vás vychutnat místa, která objevujete a nebo s rozvahou zvládat veškeré nástrahy města. Úspornost motoru znamená, při objemu nádrže 19l, dojezd, až 400km. Díky možnosti zvolit si režim motoru RAIN, STREET nebo SPORT, máte k dispozici vždy takovou odezvu, jakou potřebujete. Plně stavitelný podvozek japonské značky KYB je přirozenou oporou, nad kterou nebudete přemýšlet. Základní výbava: 8” TFT displej s MMI systémem dotyková obrazovka Android system Apple CarPlay online/offline mapy navigace bezklíčové zapalování quickshifter - pro sportovnější zážitek obousměrné rychlořazení Motor: Typ motoru - 2-válcový řadový, kapalinou chlazený, EFI, osm ventilů, DOHC Objem válců - 799 cm3 Výkon motoru - 70 kw / 8500 rpm Plynová rukojeť - Elektronická Převodovka - manuál, 6 rychlostí Jízdní režim - Sport a Déšť a město Podvozek: Přední náprava - přední vidlice KYB Zadní náprava - zadní monoshock KYB Přední brzdy - Dvojitý kotouč, J.Juan (výrobce brembo), radiální xed třmen. 320 mm Zadní brzda - Jediný disk, J.Juan. 260 mm Přední pneumatiky - 120/60 - 17 Zadní pneumatiky - 180/55 - 17 Rozměry: Objem palivové nádrže - 15 L Celkové rozměry vozidla (D x Š x V) - 2132 x 810 x 1158 cm Rozvor kol - 1468 cm Hmotnost - 186 kg Přidáno: 16. 7. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO 800NK Advanced někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO 800NK Advanced

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO 800NK Advanced? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO 800NK Advanced:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013