CFMOTO 800MT Explore Edition

285990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition Motorka CFMOTO 800MT Explore Edition
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | cestovní


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO 800MT Explore Edition:

Typ: cestovní Obsah válců: 800 Výkon motoru: 67kW
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: --- Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Model Explore Edition dotahuje a spíše i předbíhá některé konkurenční modely, protože integruje radar, který má pilota varovat před blížící přítomnosti vozidla ve slepých úhlech zrcátek. Explore Edition disponuje zcela novým 8-palcovým displejem, do jehož grafiky je implementováno vizuální varování. Zadní radar je instalován do zadního lízátka blatníku a najdete ho pod vyraženým emblémem CRS. Nový displej je sám o sobě na špičce současné produkce. Mimo jeho ohromnou úhlopříčku, jas obrazu a jemnost zobrazení je také dotykový, integruje konektivitu mobilních telefonů skrze Apple Car a Android Auto, ale také disponuje zcela plnohodnotnou navigací s možností si do ní stáhnout offline mapy. Displej také bude mít možnost jeho hlasového ovládání. Instalován je 91-koňový motor původně z KTM, podvozkové skupiny dodává japonská KYB, brzdy zase španělský J.Juan. Pro dlouhý dojezd má motocykl 19-litrovou nádrž, pro pohodlí potom nastavitelné rozměrné plexi, USB porty pro nabíjení elektronických příslušenství a pokročilý systém ABS. Přidáno: 6. 8. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO 800MT Explore Edition někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO 800MT Explore Edition

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO 800MT Explore Edition? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO 800MT Explore Edition:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013