CFMOTO 700MT Premium

175990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO 700MT Premium Motorka CFMOTO 700MT Premium Motorka CFMOTO 700MT Premium Motorka CFMOTO 700MT Premium Motorka CFMOTO 700MT Premium Motorka CFMOTO 700MT Premium
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | cestovní


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO 700MT Premium:

Typ: cestovní Obsah válců: 700 Výkon motoru: 49
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: --- Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Nová motorka, která je, přizpůsobena k řidičské nenáročnosti, sportovně zaměřené ovladatelnosti a cestovatelské uvolněnosti. Výbava připravená pro dobrodruhy a cestovatele. Součástí verze PREMIUM jsou funkční padací rámy a osvědčené boční boxy SHAD včetně rámů pro instalaci boxů. 5″ barevný TFT displej v první řadě zajišťuje přehledné a jasné zobrazení všech jízdních údajů. K tomu nabízí Bluetooth konektivitu s mobilním telefonem a komunikátorem. Díky tomu je možno za jízdy spravovat telefonní hovory, přehrávat hudbu a nebo využít navigaci. Nový motor vycházející z osvědčených jednotek řady 650. Zvýšení objemu bylo dosaženo díky většímu zdvihu. Pro rychlejší reakce motoru na plyn byly odlehčeny rotující části motoru a pro zvýšení odolnosti jsou nyní kované. Nová slitina bloku pomáhá chladící soustavě udržovat motor v optimální provozní teplotě. Při zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšení výkonu a kroutícího momentu o 18% Řadový dvouválec, kapalinou chlazený 4-taktní, DOHC, 8 ventilů Zdvihový objem 693 ccm Vrtání / zdvih 83 x 64 mm Kompresní poměr 11,6 : 1 Výkon 49 kW / 9 000 ot./min. A2 34 kW / 6 000 ot./min Kroutící moment 60 Nm / 7 250 ot./min. Převodovka manuální, 6 rychlostí Prémiová záruka Prodloužená záruka 5 LET / 40.000 km platí při zakoupení motocyklu CFMOTO v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel. Přidáno: 29. 8. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO 700MT Premium někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO 700MT Premium

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO 700MT Premium? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO 700MT Premium:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013