CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS

239990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS Motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: 800 Výkon motoru: 45kW
Barva: --- Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 0000 Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Záruka 5let a doživotní na rám Extrémně výkonný nový 800 ccm motor s válci do “V” EPS - špičkový posilovač řízení s progresivním průběhem Elektronické vstřikováni Delphi (USA) Bezespojkový variator CV-Tech s motorovou brzdou (Canada) Nová převodovka Smartshift s optimalizovanými převody 4x4 s uzávěrkou předního diferiencálu Nový systém zavěšení zadních kol umožňující vyšší zdvihy tlumičů Speciální prohnutá spodní přední ramena zásadně zvyšující světlou výšku Rozměrné ergonomické plastové ochranné kryty řidítek s duralovou výztuhou Elegantní a praktické 14 “duralové disky kol Vysoce odolné 14” víceplátnové pneumatiky CST Abuzz Elektrický naviják 3000 lbs s vodicími rolnami Homologované tažné zařízení ISO50 vč. el. zásuvky Komfortní sedačka spolujezdce s opěrkou a integrovanými madly Přední i zadní masivní plastové nosiče. Výměnné pružné lemy blatníků z měkčeného plastu (volitelně) Špičkové přední i zadní LED osvětlení Homologace EU, 2 osoby, ŘP sk. B Přidáno: 17. 9. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO Gladiátor X850 V-Twin EPS:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013