CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská

64990 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská Motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská
zpět na » všechny motorky | CFMOTO | čtyřkolky


Parametry

Údaje o motorce CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská:

Typ: čtyřkolky Obsah válců: --- Výkon motoru: 4,5kW
Barva: --- Koupeno v: ČR V provozu od: 2023
STK do: --- Motocykl je: novy Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: --- Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: --- Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Plně elektrický model EV110 mění hru právě v oblasti zábavy pro juniory. Jedinečný v designu, technice, úžasně ovladatelný a také šetrný dotekem k přírodě. Disponuje neuvěřitelnou dávkou bezpečnosti provozu díky použité smart technologii. Motor Elektrický, 1 500W Max. výkon 4,5 kW, Tichý, silný motor Lineárně laděný výkon se přenáší na zadní kola pomocí řetězu. Stroj dosáhne maximální rychlosti až 45 km/h. Lithiový akumulátor s hodnotou 44V a 53 Ah je garancí velkého akčního rádiusu až 60 km. Využívá rekuperaci energie během brzdění. Převodovka automatická / převody F/R/N (vpřed / zpětný chod /neutrál) Žádná spojka, 2 režimy jízdy Řazení (R / N / F) probíhá pomocí mechanického přepínače, k dispozici jsou 2 režimy jízdy: „S“ pro vyšší rychlost (max. 45 km/h) a „E“ pro ekonomickou jízdu (max. 24 km/h.) Odpružení P / Z Nezávislé dvojitá A-ramena / Mono-shock, seřiditelné Brzdová soustava O zpomalení se starají 3 brzdové kotouče ovládané dvěma způsoby – páčka na řídítkách + nožní páka. Systém pracuje v CBS módu – kombinovaný brzdový systém (páčka vpředu). Suchá hmotnost 130 kg LED osvětlení jako z jiného světa Plné světelné LED rampy na obou koncích dělají z EV110 juniorovi partnera nejen ve směru designu, ale i bezpečnosti v každé pasáži tratě či terénu. 3,5“ palubní přístroj LCD Displej podává jezdci důležité informace již na místě především o kapacitě akumulátoru, o pozici převodovky: R/N/F (zpětný chod / neutrál / jízda) a před jízdou i potvrzuje „READY“ připravení stroje na jízdu. Stroj se aktivuje nebo vypíná tlačítkem START/STOP. Smart-tech amp; APP CFMOTO YOUTH K dispozici je bezplatná APP CFMOTO YOUTH, která po spárování se strojem manažuje ovládání režimu jízdy: Maximální rychlost (od 25 do 45 km/h) Povolení vyšší rychlosti. Geo-fencing – rádius jízdy. Být dozorem je jednoduché Palubní údaje se prostřednictvím GPS promítají na obrazovce chytrého telefonu. Grafika zobrazuje vzdálenost vozidla od dozoru, teplotu i stav akumulátoru. Jezdec může v případě problémů vyslat SOS signál do chytrého telefonu. Dálkové ovládání Tento ovladač umí i bez APP CFMOTO YOUTH zasáhnout do provozu stroje na dálku. Jeho nabíjení umožňuje USB port pod sedadlem, kde se nachází kromě hnací i záložní baterie. Vyspělost a věk jezdce Věkové doporučení pro jízdu na EV 110 je od 10 let. Samozřejmě i tato hranice může být posunuta oběma směry, záleží na vyspělosti a především zkušenosti jezdce. Prémiová záruka Prodloužená záruka 5 LET platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel. Přidáno: 25. 11. 2023
Poznámky: ---

Je možné se na CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská

dotazy Zaujala Vás motorka CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na CFMOTO Gladiátor EV 110 dětská:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013