KAYO TT 190 R

44900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka KAYO TT 190 R Motorka KAYO TT 190 R Motorka KAYO TT 190 R Motorka KAYO TT 190 R Motorka KAYO TT 190 R Motorka KAYO TT 190 R
zpět na » všechny motorky | KAYO | enduro / cross


Parametry

Údaje o motorce KAYO TT 190 R:

Typ: enduro / cross Obsah válců: 190 Výkon motoru: 12kW
Barva: bílá Koupeno v: ČR V provozu od: 2022
STK do: --- Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 38,3MTH Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: --- Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: --- Výbava: Motocykl koupen jako nový v MTT Brno 29.12.2022. Tam také servisovaná. Jedná se o nejvýkonnější pitbike. Nejvýkonnější Pitbike. S kubaturou 190 ccm si spojme mohutný výkon až 12 kW. Chlazení motoru podporuje chladič oleje, přičemž takto vysoký výkon lahodně zpracuje čtyřventilová technika a jeho dávkování na zadní kolo je v tomto případě prostřednictvím až pětistupňové převodovky. Pro start TT190R využívá nakopávačku, tak i elektrický startér. Karburátor je nastaven na co nejefektivnější dávkování paliva. Přímo luxusní podvozek -"R" TT190R využívá disky ze slitiny vysokopevnostního hliníku a proto se váha stroje udržela na skvělých 81 kg. Pružení je na obou koncích plně nastavitelné a tak jezdec ladí podvozek podle osobní náročnosti či charakteru tratě a to expresním laděním, přičemž díky vysokému zdvihu pružení je podvozek nastavitelný i na ty nejextremnější tratě. Navíc světlá výška 280 mm je v této třídě velmi pozitivní hodnota. Přední i zadní brzda má ostrý, typicky racingový charakter náběhu účinnosti, což vyspělý závodník docení v extremních situacích. Přední USD vidlice se zde pyšní v designu krásného eloxu, ale není to jen lákavý pohled. Poskytuje i vysoký výkon. Do všeho skvěle zapadá velmi odolná zadní vidlice s mimořádnou tuhostí. Tento stroj si už žádá závodníka s písmenkem "R", ale i běžný jezdec jej hravě drží pod kontrolou díky přesně pulzující technice. Přidáno: 1. 4. 2024
Poznámky: ---

Je možné se na KAYO TT 190 R někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na KAYO TT 190 R

dotazy Zaujala Vás motorka KAYO TT 190 R? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na KAYO TT 190 R:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013