Harley Davidson VRSCAW V-ROD

319900 Kčparametry | kde se na moto můžu podívat? | dotazy | možnost splátek

Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD Motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD
zpět na » všechny motorky | Harley Davidson | choppery


Parametry

Údaje o motorce Harley Davidson VRSCAW V-ROD:

Typ: choppery Obsah válců: 1250 Výkon motoru: 92
Barva: vínová Koupeno v: USA V provozu od: 2008
STK do: 2028 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 37865mil Počet majitelů: ---
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: --- Možný úvěr: ano
Odpočet DPH: ano Výbava: Motocykl koupen jako nový v USA v roce 2008. V roce 2011 dovezen do ČR, kde byl zaregistrován. Stav tachometru při registraci 4.533mil (7.295km). V TP zapsán výkon 92 kW, TK do roku 2008. Momentální stav tachometru 37.865mil (60.938km). Z ceny motocyklu lze odečíst DPH. Na motocyklu byly provedeny rozsáhlé a velmi drahé úpravy. Kompletní kapota - 200.000Kč, elektronicky řízené výfuky - 120.000Kč, zadní tlumiče - 70.000Kč, LED světla ve předu i vzadu vč. blinkrů, sedlo + boční kabela PORSCHE, ukazatel tlaku pneu. + voltmetr na řídítkách, USB zásuvka na krytu světlometu, rukojeti a stupačky s emblémem. K motocyklu jsou všechny demontované díly. Servis motocyklu byl proveden cca před 500 km. Jedná se o jedinečný motocykl se kterým vždy zaujmete. Přidáno: 5. 5. 2024
Poznámky: ---

Je možné se na Harley Davidson VRSCAW V-ROD někde podívat?

stavte se podivat Ano, všechny inzerované motocykly stojí v bazaru v Brně kde se dají prohlédnout (kontakt zde), fotografie motocyklů jsou reálné dle skutečnosti, všechny mají Český TP (kromě sportovních, které nejsou určeny pro silniční provoz), u nově dovezených je provedena lustrace v registru v Schengenském prostoru.

Původ motocyklu

certifikat Jelikož MTT motobazar dbá na jasný původ nabízených motorek, mají všechny stroje nově přijímané do bazaru buď český technický průkaz nebo čistopis. Úplně nové motorky procházejí ověřením v rámci Schengenu, mají tudíž ověřený původ.

Dotazy na Harley Davidson VRSCAW V-ROD

dotazy Zaujala Vás motorka Harley Davidson VRSCAW V-ROD? Pokud přemýšlíte, kde je možné se na tuto motorku přijít podívat, kontatkní informace neleznete po pravé straně této stránky nebo můžete kliknout na kontakt.

Možnost splátek

Informace možném úvěru na Harley Davidson VRSCAW V-ROD:

  • rychlé vyřízené smlouvy přímo na prodejně
  • volitelná délka úvěru 12 - 60 měsíců (maximálně však do 10 let stáří motorky)
  • rozsah úvěru 25 000 - 1 000 000 Kč
  • každých 6 měsíců možnost měnit délku úvěru i výši splátky
spravuje hutsky
Mtt Brno (Louis - moto - doplňky), © 2013